Schraperafdichting RSP-88.90X98X8-NBR
Verwijzing : RSP-88.90X98X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-88.90X98X8-NBR heeft een binnendiameter van 88.9 mm, een buitendiameter van 98 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    88.9  MM
  • BUITENDIAMETER
    98  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • GEWICHT
    14  G
Beschrijving