Schraperafdichting RSP-88X100X7-NBR
Verwijzing : RSP-88X100X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-88X100X7-NBR heeft een binnendiameter van 88 mm, een buitendiameter van 100 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP9060-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP9060-P20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    88  MM
  • BUITENDIAMETER
    100  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • GEWICHT
    15  G
Beschrijving