Schraperafdichting RSP-90X102X5-FPM
Verwijzing : RSP-90X102X5-FPM
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-90X102X5-FPM heeft een binnendiameter van 90 mm, een buitendiameter van 102 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van FPM.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    90  MM
  • BUITENDIAMETER
    102  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • GEWICHT
    18  G
Beschrijving