Schraperafdichting RSP-95X108X4-7-NBR
Verwijzing : RSP-95X108X4-7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-95X108X4-7-NBR heeft een binnendiameter van 95 mm, een buitendiameter van 108 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    95  MM
  • BUITENDIAMETER
    108  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • GEWICHT
    12  G
Beschrijving