Schraperafdichting RSU-16X23X4.20-6-NBR90
Verwijzing : RSU-16X23X4.20-6-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSU-16X23X4.20-6-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 23 mm en een dikte van 4.2 mm. Het is gemaakt van NBR.
  5 onderdelen op voorraad (17 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6003-ZZ GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 6003-ZZ
PAP Glijlager - PAP1612-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP1612-P10
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    23  MM
  • DIKTE
    4.2  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSU
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving