Schraperafdichting RSU-180X192X5.500-NBR90
Verwijzing : RSU-180X192X5.500-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSU-180X192X5.500-NBR90 heeft een binnendiameter van 180 mm, een buitendiameter van 192 mm en een dikte van 5.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    180  MM
  • BUITENDIAMETER
    192  MM
  • DIKTE
    5.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSU
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    34  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving