Schraperafdichting RSU-35X43X4-6-NBR90
Verwijzing : RSU-35X43X4-6-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSU-35X43X4-6-NBR90 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 43 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.