Het Schraperafdichting met referentie RSU-37X45X4-NBR90 heeft een binnendiameter van 37 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?