Schraperafdichting RSU-45X53X4-NBR
Verwijzing : RSU-45X53X4-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSU-45X53X4-NBR heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 53 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6004-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6004-2RS
Hydraulische afdichting - UTS-45X55X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTS-45X55X10-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    53  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSU
  • GEWICHT
    4  G
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving