Het Schraperafdichting met referentie RSU-6X11.2X3.6-NBR90 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 11.2 mm en een dikte van 3.6 mm. Het is gemaakt van NBR.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?