Schraperafdichting RWB-20X25X2.960-NBR90
Verwijzing : RWB-20X25X2.960-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RWB-20X25X2.960-NBR90 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 25 mm en een dikte van 2.96 mm. Het is gemaakt van NBR.
  4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 32209 GEN
KEGELLAGER 32209
O-ring afdichting - OR-13.50X2.75-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-13.50X2.75-NBR70
Binnenring - LRT121616-IKO IKO
BINNENRING LRT121616-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    25  MM
  • DIKTE
    2.96  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RWB
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving