Schraperafdichting RWB-25.40X31.50X4.06-0-NBR90
Verwijzing : RWB-25.40X31.50X4.06-0-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RWB-25.40X31.50X4.06-0-NBR90 heeft een binnendiameter van 25.4 mm, een buitendiameter van 31.5 mm en een dikte van 4.06 mm. Het is gemaakt van NBR.
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - AI161820 GEN
GLIJLAGER BRONZE AI161820
Gladde V-snaren - SPA2232 GEN
GLADDE V-SNAREN SPA2232
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25.4  MM
  • BUITENDIAMETER
    31.5  MM
  • DIKTE
    4.06  MM
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving