Schraperafdichting RWB-63.500X72.140X5.590-NBR90
Verwijzing : RWB-63.500X72.140X5.590-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RWB-63.500X72.140X5.590-NBR90 heeft een binnendiameter van 63.5 mm, een buitendiameter van 72.14 mm en een dikte van 5.59 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (18 uur geleden )
  • BINNENDIAMETER
    63.5  MM
  • BUITENDIAMETER
    72.14  MM
  • DIKTE
    5.59  MM
  • GEWICHT
    6  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving