Schraperafdichting RWS-44.45X57.15X5.28-NBR90
Verwijzing : RWS-44.45X57.15X5.28-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RWS-44.45X57.15X5.28-NBR90 heeft een binnendiameter van 44.45 mm, een buitendiameter van 57.15 mm en een dikte van 5.28 mm. Het is gemaakt van NBR.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    44.45  MM
  • BUITENDIAMETER
    57.15  MM
  • DIKTE
    5.28  MM
  • 2E DIKTE
    8.89  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RWS
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    20  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving