SPI Afdichting ASP-32X45X7-NBR
Verwijzing : ASP-32X45X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie ASP-32X45X7-NBR heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.