SPI Afdichting ASP-32X47X6-NBR
Verwijzing : ASP-32X47X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie ASP-32X47X6-NBR heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.