SPI Afdichting BB-120X140X13-FPM
Verwijzing : BB-120X140X13-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BB-120X140X13-FPM heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 140 mm en een dikte van 13 mm. Het is gemaakt van FPM.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
SPI Afdichting - BB-120X140X13-NBR GEN
SPI AFDICHTING BB-120X140X13-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    120  MM
  • BUITENDIAMETER
    140  MM
  • DIKTE
    13  MM
  • MATERIAAL
    FPM
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.