SPI Afdichting BB-12X19X4-3-FPM
Verwijzing : BB-12X19X4-3-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BB-12X19X4-3-FPM heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 19 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van FPM.