SPI Afdichting BB-145X165X13-NBR
Verwijzing : BB-145X165X13-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BB-145X165X13-NBR heeft een binnendiameter van 145 mm, een buitendiameter van 165 mm en een dikte van 13 mm. Het is gemaakt van NBR.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OA-73X95X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OA-73X95X10-NBR
Kegellager - 32019X-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER 32019X-TIMKEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    145  MM
  • BUITENDIAMETER
    165  MM
  • DIKTE
    13  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    BB
  • GEWICHT
    100  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.