SPI Afdichting BB-16X52X7-NBR
Verwijzing : BB-16X52X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BB-16X52X7-NBR heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  20 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 7205-B GEN
KOGELLAGER 7205-B
Glijlager bronze - BNZ16-18-22 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ16-18-22
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    BB
  • GEWICHT
    24  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.