SPI Afdichting BB-28X47X7-NBR
Verwijzing : BB-28X47X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BB-28X47X7-NBR heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.