SPI Afdichting BC-100X120X13-NBR
Verwijzing : BC-100X120X13-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BC-100X120X13-NBR heeft een binnendiameter van 100 mm, een buitendiameter van 120 mm en een dikte van 13 mm. Het is gemaakt van NBR.