SPI Afdichting BC-20X47X7-NBR
Verwijzing : BC-20X47X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BC-20X47X7-NBR heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.