SPI Afdichting BC-41X60X10-NBR
Verwijzing : BC-41X60X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BC-41X60X10-NBR heeft een binnendiameter van 41 mm, een buitendiameter van 60 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.