SPI Afdichting BC-44X64X8-NBR
Verwijzing : BC-44X64X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BC-44X64X8-NBR heeft een binnendiameter van 44 mm, een buitendiameter van 64 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.