SPI Afdichting BC-70X95X13-NBR
Verwijzing : BC-70X95X13-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BC-70X95X13-NBR heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 95 mm en een dikte van 13 mm. Het is gemaakt van NBR.