SPI Afdichting BC-74X100X10-NBR
Verwijzing : BC-74X100X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BC-74X100X10-NBR heeft een binnendiameter van 74 mm, een buitendiameter van 100 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.