SPI Afdichting BD-100X110X4-NBR
Verwijzing : BD-100X110X4-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BD-100X110X4-NBR heeft een binnendiameter van 100 mm, een buitendiameter van 110 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.