SPI Afdichting CBS-24.8X40X8-NBR
Verwijzing : CBS-24.8X40X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie CBS-24.8X40X8-NBR heeft een binnendiameter van 24.8 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-20X30X4.50-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-20X30X4.50-NBR
Kogellager - 6205-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 6205-C3-SKF
Kralen - BA-6.35 GEN
KRALEN BA-6.35
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    24.8  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    CBS
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Hoe lees ik een SPI afdichtingsreferentie op 123Kogellager ?
Deze afmetingen staan regelmatig op de afdichting gegraveerd.
Voorbeeld: OAS-35X47X7-NBR
OAS = vorm van de spiraalgewonden pakking
35X47X7 = binnendiameter X buitendiameter X dikte
NBR = materiaal
Hoe lees ik de voorvoegsels op een SPI-afdichting?
  • OAS/CC = dubbele lip met stalen veer
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
  • BB = enkele lip + enkel buitenliggend anker met stalen veer
  • BC = dubbele lip enkel buitenliggend anker met stalen veer
  • DB = enkel lip dubbel buitenpantser met stalen veer
  • DC = Dubbele lip Dubbel buitenliggend anker met stalen veer
  • BD = Enkele lip, enkele externe stalen versterking, zonder veer
  • CD = Enkele lip, zonder veer
  • CK = dubbele lip, dubbele stalen veer
Wat is het verschil tussen enkellip- en dubbellipafdichtingen?
Wat is het verschil tussen NBR en FPM?
Dit zijn de 2 materialen die het meest gebruikt worden in de machinebouw.
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.