SPI Afdichting DB-45X72X12-NBR
Verwijzing : DB-45X72X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie DB-45X72X12-NBR heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.