SPI Afdichting DC-40X55X12-NBR
Verwijzing : DC-40X55X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie DC-40X55X12-NBR heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.