SPI Afdichting DC-60X80X10-NBR
Verwijzing : DC-60X80X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie DC-60X80X10-NBR heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.