SPI Afdichting OA-13X22X4-NBR
Verwijzing : OA-13X22X4-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-13X22X4-NBR heeft een binnendiameter van 13 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.