SPI Afdichting OA-15X26X5-NBR
Verwijzing : OA-15X26X5-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-15X26X5-NBR heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.