SPI Afdichting OA-17.460X30.160X4.760-NBR
Verwijzing : OA-17.460X30.160X4.760-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-17.460X30.160X4.760-NBR heeft een binnendiameter van 17.46 mm, een buitendiameter van 30.16 mm en een dikte van 4.76 mm. Het is gemaakt van NBR.