SPI Afdichting OA-19X29X5-NBR
Verwijzing : OA-19X29X5-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-19X29X5-NBR heeft een binnendiameter van 19 mm, een buitendiameter van 29 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.