SPI Afdichting OA-22X32X7-NBR
Verwijzing : OA-22X32X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-22X32X7-NBR heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.