SPI Afdichting OA-25X37X5-FPM
Verwijzing : OA-25X37X5-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-25X37X5-FPM heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 37 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van FPM.