SPI Afdichting OA-28X47X7-FPM
Verwijzing : OA-28X47X7-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-28X47X7-FPM heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van FPM.