SPI Afdichting OA-35X62X5-NBR
Verwijzing : OA-35X62X5-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-35X62X5-NBR heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.