SPI Afdichting OA-40X72X12-NBR
Verwijzing : OA-40X72X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-40X72X12-NBR heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.