SPI Afdichting OA-48X62X8-FPMSS-NAK
Verwijzing : OA-48X62X8-FPMSS-NAK
NAK
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-48X62X8-FPMSS-NAK heeft een binnendiameter van 48 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van FPMSS.
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    48  MM
  • BUITENDIAMETER
    62  MM
  • DIKTE
    8  MM
  • MATERIAAL
    FPMSS
  • GEWICHT
    24  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.