SPI Afdichting OA-48X80X10-NBR
Verwijzing : OA-48X80X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-48X80X10-NBR heeft een binnendiameter van 48 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30208 GEN
KEGELLAGER 30208
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-40 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-40
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    48  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    47  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.