SPI Afdichting OA-52X68X10-NBR
Verwijzing : OA-52X68X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-52X68X10-NBR heeft een binnendiameter van 52 mm, een buitendiameter van 68 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  39 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-45X62X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-45X62X10-NBR
Kegellager - 32008-X-Q-SKF SKF
KEGELLAGER 32008-X-Q-SKF
MB Borgring - MB8-SKF SKF
MB BORGRING MB8-SKF
  • BINNENDIAMETER
    52  MM
  • BUITENDIAMETER
    68  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    26  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.