SPI Afdichting OA-52X75X10-FPM
Verwijzing : OA-52X75X10-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-52X75X10-FPM heeft een binnendiameter van 52 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van FPM.
  25 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OA-25X47X7-FPM GEN
SPI AFDICHTING OA-25X47X7-FPM
FF trillingsdempers - FF4045-8 GEN
FF TRILLINGSDEMPERS FF4045-8
  • BINNENDIAMETER
    52  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • GEWICHT
    42  G
Beschrijving
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.