SPI Afdichting OAS-140X160X13-NBR
Verwijzing : OAS-140X160X13-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-140X160X13-NBR heeft een binnendiameter van 140 mm, een buitendiameter van 160 mm en een dikte van 13 mm. Het is gemaakt van NBR.