SPI Afdichting OAS-14X29X7-NBR
Verwijzing : OAS-14X29X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-14X29X7-NBR heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 29 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.