SPI Afdichting OAS-15X38X7-NBR
Verwijzing : OAS-15X38X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-15X38X7-NBR heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.