SPI Afdichting OAS-165X190X15-NBR
Verwijzing : OAS-165X190X15-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-165X190X15-NBR heeft een binnendiameter van 165 mm, een buitendiameter van 190 mm en een dikte van 15 mm. Het is gemaakt van NBR.