SPI Afdichting OAS-170X200X15-NBR
Verwijzing : OAS-170X200X15-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-170X200X15-NBR heeft een binnendiameter van 170 mm, een buitendiameter van 200 mm en een dikte van 15 mm. Het is gemaakt van NBR.
  29 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-150 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-150
O-ring afdichting - OR-220X3-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-220X3-NBR70
Kogellager - 16024-ZEN ZEN
KOGELLAGER 16024-ZEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    170  MM
  • BUITENDIAMETER
    200  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    OAS
  • GEWICHT
    184  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving
HET ADVIES VAN DE EXPERT
Hoe lees ik een SPI afdichtingsreferentie op 123Kogellager ?
Deze afmetingen staan regelmatig op de afdichting gegraveerd.
Voorbeeld: OAS-35X47X7-NBR
OAS = vorm van de spiraalgewonden pakking
35X47X7 = binnendiameter X buitendiameter X dikte
NBR = materiaal
Hoe lees ik de voorvoegsels op een SPI-afdichting?
  • OAS/CC = dubbele lip met stalen veer
  • OA/CB = enkele lip met stalen veer
  • ASP = dubbele lip versterkt (tot 10 bar druk)
  • BB = enkele lip + enkel buitenliggend anker met stalen veer
  • BC = dubbele lip enkel buitenliggend anker met stalen veer
  • DB = enkel lip dubbel buitenpantser met stalen veer
  • DC = Dubbele lip Dubbel buitenliggend anker met stalen veer
  • BD = Enkele lip, enkele externe stalen versterking, zonder veer
  • CD = Enkele lip, zonder veer
  • CK = dubbele lip, dubbele stalen veer
Wat is het verschil tussen enkellip- en dubbellipafdichtingen?
Wat is het verschil tussen NBR en FPM?
Dit zijn de 2 materialen die het meest gebruikt worden in de machinebouw.
NBR is het meest gangbaar en is geschikt voor oliën en koolwaterstoffen van -30°C tot +120°C.